Gratuit Operator Printer Durst P10-250HS Si/sau CNC Esko C64 Nuci

Lucratori Productie / Depozit / Logistica Published date: Martie 31, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Ilfov
  • Oraş: Nuci

Operator Printer Durst P10-250HS Si/sau CNC Esko C64

⭕ Candidatul ideal trebuie sa manifeste
- dorinta de dezvoltare personala si specializare profesionala;
- capacitate de concentrare si efort sustinut;
- experienta in utilizarea de echipamente de print wide format si echipamente CNC.

Responsabilitati:
- operare si intreţinere echipamente;
- verificare corespondenta Fisa lucrare versus fisiere lucru;
- executarea operatiunilor specifcate in Fisa lucrarii;
- completarea Fişei de lucrari, Fişei de mentenanţa.

Cerinţe:
- seriozitate in in sensul respectarii cu strictete a sarcinilor, procedurilor si instructiunilor de lucru si maintenanta;
- om de echipă;
- disponibilitate la program în ture;
- harnic, dinamic şi cu foarte bun spirit organizatoric;
- aptitudini tehnice;
- experienţa în utilizare printere de mari dimensiuni si/sau experienta anterioara in mediul productiei publicitare (imagine de ansamblu asupra proceselor tehnologice implicate in productia publicitara)
constituie un avantaj, dar nu este obligatorie;
- gandire analitica;
- atentie la detalii, meticulozitate - ex.: - capacitatea de a detecta virajul nedorit al unei culori in timpul printului, alegerea setarilor corecte in functie de specificatiile materialelor;
- asimilarea si respectarea informatiilor inscrise in fisele de lucru;
- aptitudini organizatorice, multitasking in scopul minimizarii/eliminarii timpilor morti din timpul productiei.

Beneficii
- operare pe cele mai performante echipamente de print wide format si cut digital din Romania - DURSTP10-250HS si Esko Kongsberg C64;
- mediu de lucru la standarde europene;
- companie certificata ISO 9001 si SMETA 4 PILLARS -calitate, mediu si responsabilitate sociala;
- training-uri specialitate;
- pachet salarial motivant;
- asigurare privata suplimentara;
- apartenenta la echipa performanta in domeniu.

Descrierea companiei

Credem cu tarie ca putem contribui pozitiv ca produsele si/sau brandurile clientilor nostri sa obtina expunerea pe care o merita!

Misiunea noastra este de a construi un mediu stabil pentru clientii nostri, astfel incat, prin experienta dobandita si procesele eficiente, acestia obtin de fiecare data solutii customizate, care garanteaza satisfactia cea mia inalta!

Livram de 17ani SOLUTII COMPLETE DE IDENTITATE CORPORATIVA!

Număr de telefon ✆ 0747756091

Nuci, Ilfov