0.80 € Infirmieri In Marea Britanie Salatrucu

Munca In Strainatate Published date: Februarie 10, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Arges
  • Oraş: Salatrucu

Infirmieri In Marea Britanie

⭕ Candidatul ideal

San Damiano Corporation este o companie care se ocupa cu ingrijirea batranilor la domiciliu în zona Surrey (30 km de Londra).
Asistenții noștri în domeniul sănătății (HCA) lucrează în îngrijirea persoanelor vulnerabile la domiciliu. Se ofera contract de munca pentru 40 de ore pe saptamana.Cu toate acestea, angajatii au tendința de a lucra ore lungi (6: 00-10: 00), deci vor avea adesea o medie de 60 de ore pe săptămână. Putem oferi cazare, iar angajatii noștri au la dispoziție mașini de serviciu și carduri de combustibil pentru a le permite să-și facă treaba. Salariul incepand de la £7.5 pe ora negociabil in functie de experienta. Se ofera training complet pentru persoanele care nu au experienta in documeniu.

De acum avem o preferință puternică pentru femelele care pot conduce, deci dacă acest lucru este ceva pe care îl puteți ajuta, am fi mai mult decât fericiți să începem să lucrăm cu dvs.
De asemenea, îi rugăm pe candidații să viziteze site-ul nostru pentru mai multe informații despre companie: www.sdcare.co.uk
Programul de lucru este de cel puțin 40 de ore pe săptămână de la Asistenții noștri în domeniul sănătății (HCA) care lucrează în domeniul îngrijirii domiciliului. Cu toate acestea, HCAs au tendința de a avea ore lungi (6: 00-10: 00), deci vedem adesea o medie de 60 de ore pe săptămână. Putem oferi cazare, iar îngrijitorii noștri au la dispoziție mașini de serviciu și carduri de combustibil pentru a le permite să-și facă treaba.

Cautam in special persoane de sex feminin care pot conduce,si cunoasterea limbii engleza la nivel mediu.
Candidații pot vizita site-ul nostru pentru mai multe informații despre companie: www.sdcare.co.uk.

Descrierea postului

1 Asistență cu îngrijire personală, inclusiv îngrijirea pielii, dus, bărbieritul, îngrijirea orală, toaletarea , îmbrăcarea și dezbrăcarea și punerea în pat, dacă este necesar.
2 Facilitarea mobilității, inclusiv mutarea și manipularea transferurilor, împingerea scaunului rulant și utilizarea unor echipamente, cum ar fi verificarea pernei scaunului cu rotile, a dispozitivelor de ridicare și a vehiculului utilizatorilor de servicii.
3 Asistență pentru planificarea meniurilor, pregătirea, servirea și depozitarea alimentelor.
4 Asistență cu mâncarea.
5 Asistarea pacientului să îndeplinească activitățile din viata de zi cu zi.
6 Asistenta cu medicația așa cum este prescrisă de echipa medicală.
7 Competarea diagramei administrare a medicamentelor (diagrame MAR), diagrame de fluide și nutriție, diagrame de incontinență și jurnale de activitate și orice alte rapoarte de monitorizare în conformitate cu politicile și procedurile și planurile de îngrijire convenite.
6 Gestionarea corespondenței și aspectelor financiare așa cum este cerut.
7 Sarcinile de uz casnic de zi cu zi, de ex. Schimbarea paturilor, spălătorie, călcat și cumpărături.
8 Sprijin și încurajare pentru a oferi clientului posibilitatea de a conduce un stil de viață independent.
9 Oferire de companie și o conversație.
10 Asocierea cu evaluările și colaborarea cu familia și prietenii în numele lor.

Număr de telefon ✆ 0735886314

Salatrucu, Arges