Gratuit Operator_ CNC -Strungar -Frezor _GERMANIA Obarsia Noua

Munca In Strainatate Published date: Martie 2, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Mehedinti
  • Oraş: Obarsia Noua

Operator_ CNC -Strungar -Frezor _GERMANIA

⭕ Candidatul ideal

alfa-Horizont oferă locuri de muncă cu angajare directă într-o firmă cu renume din Germania situată la sud de Stuttgart, din domeniul industriei constructoare de mașini.

Cerințe:
Disponibilitate de a lucra în străinatate pe termen lung
Studii medii/școala profesională cu profil tehnic;
Cursuri de pregătire: curs de calificare/ de perfecționare în meseria de prelucrător prin aşchiere sau altele înrudite – reprezintă un avantaj;
Experiența relevantă pe un post similar
Cunoştințe temeinice de desen tehnic, toleranțe și control dimensional; cunoştinţe ale proceselor de așchiere
Cunoștințe de limbă germană

Descrierea jobului

Descrierea jobului:

Operarea, reglarea, eventual programarea strungului / frezei
Urmărirea și respectarea procesului de așchiere a produsului, a suprafeţelor plane si curbe, a profilelor de diferite forme
Executarea pieselor și remedierea eventualelor erori

Va rugam sa trimiteti CV-ul la adresa noastra de e-mail sau pe site-ul nostru.
Candidatii care aplica direct au PRIORITATE! Va multumim pentru intelegere!

0712583573

Obarsia Noua, Mehedinti