Gratuit Selectie Soferi Taxi UK Rm Vl Toata Romania Padina Mare

Munca In Strainatate Published date: Martie 29, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Mehedinti
  • Oraş: Padina Mare

Selectie Soferi Taxi UK Rm Vl Toata Romania

⭕ Selectie la Rm Valcea Soferi Taxi UK subiect al unei confirmari ulterioare in functie de numarul de participanti inscrisi concret
Grabeste-te si anunta in scris (preferabil) sau ic participarea ta !
Fara comisioane de aplicare din partea candidatilor !0 comisioane

0 fees ,0 comissions
Ce se cere:
-varsta minim 25 ani impliniti
-permis conducere categoria B,
-experienta ca sofer de min. 3 ani
-fara caziere juridic si rutier negative
-engleza (scris ,citit, inteles ) buna ,cel putin la nivel mediu
-stil de conducere atent si sigur
-calitati orientate catre clienti
-atitudine mentala pozitiva
-studiile superioare constituie un avantaj
-sanatate buna dovedita ,
-dornic sa invete, sa se perfectioneze ,sa se dezvolte permanent, politicos, amabil,harnic,curat,orientat catre client catre castig, sa promoveze brandul si firma, sa lucreze in echipa etc .
Ce castigi :
Venituri saptamanale obtinute de cei mai multi soferi 350-500lire sterline functie de destinatie ,ore lucrate, calitati si abilitati personale innascute si /sau educate ,invatate samd
Asiguram pregatire lectii de conducere ,examene medicale verificare caziere ,suport schimbare permis conducere romanesc cu cel britanic,suport licentiere trecere 2 examene (conducere si cunoastere ), suport cazare, avion, transferuri
Toate aceste cheltuielile facute pentru tine vor fi platite inapoi in rate rezonabile saptamanale dupa ce incepi munca ca sofer
Atentie!Va rog numai candidati seriosi .Oricum sunt contracte cu clauze penalizatoare,penale etc daca se fac investitii pentru tine si pleci fara sa achiti aceste sume si despagubirile aferente
Perioada minima de stat ca si sofer de taxi :minim 4 luni -6luni functie de destinatie

Dacă ai citit acest anunț, te entuziasmează ideea de a lucra si a face cariera ca sofer de taxi in Anglia ,te potrivești profilului cautat, te rog completeaza si trimite mesajul tau de intentie, de candidatura cu CV-ul tău obligatoriu in engleza salvat ca nume de forma cv-numeletau-oras-varsta-ziua cand aplici ,luna/anul cat mai complet ex cv- mihailungu-rmvl-28-26032017 ,fotografie+scan permis la adresa de email la cristianserban03atgmaildotcom sau pe
Aplica acum !Locuri limitate Grabeste-te si nu rata sansa ta!

0708574627

Padina Mare, Mehedinti