0.80 lei Sofer Livrator Prahova - Categoria C Rociu

Munca In Strainatate Published date: Aprilie 11, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Arges
  • Oraş: Rociu

Sofer Livrator Prahova - Categoria C

⭕ Ravmann Ploiesti, partener logistic al Carrefour Romania si Mega Image scoate la concurs 2 posturi sofer livrator.

Candidatul ideal
- experienta pe o pozitie similara constituie avantaj;
- permis de conducere categoria C; card tahograf, atestat transport marfa
- studii medii;
- capacitate de asimilare rapida, respectarea termenelor limita;
Se ofera:
Salariu atractiv, program de zi, autoutilitara Iveco Daily 7.2to -2017.
Descrierea jobului
- livreaza paleti de marfa sigilati/ rastele de marfa cu autoutilitare frigorifice dotate cu oblong hidraulic catre magazinele Carrefour/ Mega Image din jud. Prahova;

- intretine o buna relatie cu magazinele Carrefour/Mega Image.
Descrierea companiei
Ravmann Ploiesti este o companie care asigura partenerilor sai servicii logistica pentru produse cu regim termic controlat.
Cu o experienta vasta in domeniu, inca din anul 2000, ne-am oferit serviciile prin calitate si seriozitate partenerilor nostril precum: Carrefour Romania, Mega Image Romania, XPO Logistics Romania, Danone, Albalact Logistic, Friesland Campina Romania, sa

0712470865

Rociu, Arges