Gratuit Agajam Asistent Manager, Cunostinte Juridice Barnova

Personal Administrativ / Secretariat Published date: Martie 27, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Iasi
  • Oraş: Barnova

Agajam Asistent Manager, Cunostinte Juridice

⭕ Cerinte:
-studii superioare finalizate
-minim 3 ani experienta in domeniul imobiliar/juridic/executare silita/recuperare creante/fiscal
-orientare catre rezultate
-foarte bune abilitati de organizare a resurselor, capacitatea de a gestiona mai multe sarcini in acelasi timp .
-capacitatea de a lucra independet, dar si in echipa
-rezistenta la sarcini repetitive si stres
-flexibilitate in gandire si forta de decizie
-simt acut al responsabilitatii si implicarii
-excelente abilitati de comunicare(verbal si scris)si operare computer
-cunoasterea unei limbi straine de circulatie internationala( scris si vorbit)
Descrierea postului.
Asistent Managerul de care avem nevoie se ocupa in principal cu:
-coordonarea contractelor de afaceri
-corespondenta cu partenerii de afaceri ai agentiei
-comunicarea ninterpersonala cu persoanele implicate in realizarea contractelor
-gestiunea informatiilor obtinute in desfasurarea activitatii proprii si raportarea acestora catre conducere
-analiza informatiilor semnificative obtinute in desfasurarea activitatii proprii si comunicarea catre conducere
-administrarea documentatiei necesare desfasurarii activitatilor curente ale agentiei
-planificarea activitatii proprii in scopul eficientizarii timpului de lucru.
Descriere Companie
DAMIRA IMOBILIARI a fost infintata in anul 2003 si este specializata in tranzactii imobiliare complexe si de calitate.
Profesionalismul , seriozitatea si proptitudinea ne reprezinta si ne dorim alaturi de noi o persoana dornica sa se implice in cresterea calitatii servicilor oferite clientilor nostri.
Oferim in schimb stabilitate si un pachet salarial motivant.

0747804179

Barnova, Iasi