Gratuit Asistent Manager Vanzari Piatra-Neamt

Personal Administrativ / Secretariat Published date: Aprilie 30, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Neamt
  • Oraş: Piatra-Neamt

Asistent Manager Vanzari

⭕ Responsabilitati
Descrierea jobului:

- initierea apelurilor ice si invitarea clientilor in cadrul centrului;
- acordare si transmitere de informatii catre clientii firmei;
- executarea la termen si de buna calitate a sarcinilor trasate;
- furnizeaza informatii exacte legate de oferta firmei ;
- culegerea informatiilor utile necesare incheierii contractelor
- capacitatea de a lucra in echipa;
Cerinte
Candidatul ideal:

- studii medii/ superioare;
- abilitati foarte bune de utilizare PC, MS Office,avantaj platforma Nexus ERP;
- experienta in domeniu constituie un avantaj;
- punctualitate, corectitudine, tenacitate, seriozitate, atitudine principiala in relatiile cu oamenii, receptivitate;
- abilitati reale de planificare, organizare si viteza de reactie;
- abilitati de comunicare, negociere, atentie;
- prezentarea produselor , ofertelor etc;
Beneficii Oferite
Beneficii:

- contract de munca;
- program full-time;
- decontarea transportului in comun
- salariu motivant;
- mediu de lucru profesionist si dinamic;
- dezvoltarea competenţelor profesionale şi personale in cadrul companiei;

Prime Sell Corp se ocupa cu distributia de produse consumabile (hartie, detergenti, caserole, produse de menaj) venind cu solutii noi in sprijinul clientilor de tip Horeca, institutii publice sau cladiri de birouri.

0374842093

Piatra-Neamt, Neamt