Gratuit Angajam Administrative Assistant/ Sales Assistant Corbeanca

Personal Administrativ / Secretariat Published date: Noiembrie 16, 2023
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Ilfov
  • Oraş: Corbeanca

Angajam Administrative Assistant/ Sales Assistant

⭕ Candidatul ideal

Absolvent de facultate.
Operare PC in aplicatii de tip Office (Word, Excel, Outlook).
Cunoștințe bune de limba engleza scris/vorbit.
Capacitatea de organizare eficienta a documentelor si activitatilor administrative.
Prezenta agreabila, atitudine pozitiva.
Abilități de comunicare, vocabular elevat, gândire analitică;
Atentie la detalii.
Permis de conducere categoria B.
Experiența pe un post similar constituie un avantaj

Descrierea jobului

Obiectivul jobului este indeplinirea activitatilor administrative din cadrul biroului. Jobul presupune doar activitati de birou, la sediul firmei, cu un orar fix.

Preluarea apelurilor si intampinarea vizitatorilor.
Gestionarea corespondetei cu companiile partenere, angajati si autoritati.
Redactarea documentelor, intocmirea a diverse rapoarte.
Gestionarea documentelor intrate, iesite si a arhivei de documente.
Suportul administrativ pentru departamentele de vanzari si office.
Asigurarea protocolului in cadrul intalnirilor de afaceri de la sediul firmei.
Asigura suport in recuperarea creantelor.
Coordonarea relaţiei cu furnizorii de consumabile, birotică, servicii, întreţinere, curăţenie, curierat.
Organizarea deplasărilor.

Descrierea companiei
Karpathia Industries este o companie dinamică în România, care oferă o gamă completă de soluţii privind echipamentele de beton, cu un accent pus pe tehnologiile inovatoare CIFA.

Activitatea cu clienţii noştri privind solicitari dintre cele mai dificile necesită o profundă expertiză industrială şi funcţională, iar cheia succesului nostru a fost mereu de a oferi sprijin de specialitate din partea unei echipe de profesionişti dedicaţi, care sunt capabili să vină în întâmpinarea nevoilor clientului, fie că este vorba de vânzări sau de întreţinere.

Număr de telefon ✆ 0797930067

Corbeanca, Ilfov