0.80 lei Secretara Plaiesii de Jos

Personal Administrativ / Secretariat Published date: Aprilie 17, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Harghita
  • Oraş: Plaiesii de Jos

Secretara

⭕ Standard Studio angajeaza Secretara

- Program de lucru full time - 8 ore pe zi - 12:00 - 20:00
- Program de lucru luni-vineri
- Salariu 1500 lei net - bani pe card, cu posibilitate de majorare
- Locatie ultracentrala (Piata Romana).
- Colectiv de lucru format integral din femei.

Responsabilitati principale:
Cautam o persoana joviala si organizata care sa reprezinte imaginea companiei si sa ne ajute in gestionarea fluxului informational in cadrul companiei dar si intre companie si clientii externi. Candidatul ideal are bune abilitati de comunicare scrisa si orala, atentie distributiva si stie sa-si gestioneze timpul eficient.

Cerinte:

-Abilitati de utilizare PC, Microsoft Office, Internet
-Bune abilitati de organizare si planificare
-Cunostinte medii de limba engleza

Roluri si responsabilitati :

- Realizeaza colectarea corespondentei de orice tip, proceselor-verbale, adreselor, rapoartelor, etc.
- Selecteaza si expediaza corespondenta si alte documente
- Intocmeste diferite rapoarte si documente in functie de solicitari
- Preia apelurile ice si emailurile si le directioneaza catre departamentele corespunzatoare
- intocmeste si comanda necesarul de produse de papetarie si protocol
- Copiaza / redacteaza / tehnoredacteaza diferite materiale
- Invata si foloseste resursele informatice de organizare proprie ale companiei
- Urmareste si respecta procedurilor specifice postului
- Interactioneaza cu colaboratorii
- Programeaza si confirma interviurile
- Primeste coletele de la livratori si le verifica
- Verifica inventarul

Abilitati necesare:

-Bune abilitati de comunicare verbala si scrisa
-Abilitati de organizare a spatiului si timpului de lucru
-Seriozitate
-Punctualitate
-Atentie distributiva
-Eficienta in utilizarea timpului

Daca vrei sa te alaturi si tu unei echipe dinamice si sa progresezi alaturi de noi, suna la 0738603351 sau 785 - pentru a te programa la interviu!

Număr de telefon ✆ 0738603351

Plaiesii de Jos, Harghita