0.80 lei Asistent Manager - Limba Rusa Hotarele

Personal Administrativ / Secretariat Published date: Aprilie 1, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Giurgiu
  • Oraş: Hotarele

Asistent Manager - Limba Rusa

⭕ Candidatul ideal

- absolvent studii superioare cu profil tehnic/economic;
- cunostinte de operare PC - MS Office – nivel avansat;
- cunostinte avansate de limba rusa scris si vorbit;
- abilitati excelente de relationare, negociere si putere de convingere;
- persoana responsabila, riguroasa, organizata, perseverenta, capabila sa isi programeze eficient activitatea si sa respecte termenele stabilite;
- capacitate de a invata repede si de a se adapta rapid;

Descrierea jobului

Daca vei lucra la noi vei dobandi:

- cunostinte privind procesul de vanzarea a produselor noastre catre piete externe;
- cunostinte in domeniul legislatiei privind importurile si exporturile;
- experienta in lucru cu documentele specifice (comenzi, contracte, formalitati vamale, bonuri, avize, facturi, etc.);

Veti desfasura activitati de secretariat;
Relatie de colaborare cu departamentul de logistica in comunicarea cu transportatorii si soferii ;
Relationare cu departamentul de achizitii in comunicarea cu furnizorii rusi .

Descrierea companiei

Vanzare materiale de constructii

Număr de telefon ✆ 0749183881

Hotarele, Giurgiu