Gratuit Asistent Manager Bradesti

Personal Administrativ / Secretariat Published date: Martie 17, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Harghita
  • Oraş: Bradesti

Asistent Manager

⭕ Candidatul ideal: persoana dinamica, determinata si organizata.
Responsabilitati:
Indeplineste sarcinile administrative legate de buna desfasurare a secretariatului:
Receptioneaza si redirectioneaza apelurile si mail-urile primite;
Transmite documentele prin curierat, fax, e-mail;
Primeste vizitatorii si anunta persoanele de contact din cadrul companiei;
Completeaza si inregistreaza documente;
Arhiveaza corespondenta, documentele si dosarele legate de activitatea de secretariat;
Realizeaza activitati de natura organizatorica interna si de protocol;
Informeaza seful direct in legatura cu orice problema care apare, tinandu-l la curent cu activitatile derulate;
Mentine relatii profesionale cu toti partenerii si furnizorii;

Cunostinte de limba italiana.

0766139420

Bradesti, Harghita