400.00 lei Marketing Manager Marginea

Personal Administrativ / Secretariat Published date: Aprilie 6, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Suceava
  • Oraş: Marginea

Marketing Manager

⭕ Candidatul ideal

- o persoană dinamică, sociabilă și motivată
- persoană responsabilă, punctuală, adaptabilă și eficientă
- spirit puternic de echipă, spirit competitiv care ajută la dezvoltarea companiei
- cunoștiințe operare PC de bază: Microsoft Office
- cunoșțiinte lb.engleză vorbit + scris
- disponibilitate de a lucra la birou
- ținută și aspect profesional îngrijit

Descrierea jobului

Responsabilitati :
-publicarea și promovarea anunțurilor imobiliare pe site-urile de specialitate
-întocmirea de contractelor de intermediere cu clienții
-google adwords
-news letter
-scrierea de articole
-activități call-center
-alte activități ce țin de marketing și de secretariat

Beneficii:
- mediu de lucru plăcut, program flexibil
- mobil
- salar 600 RON

Descrierea companiei

Private Imobiliare este o companie de servicii de consultanță și intermedieri imobiliare.
Ne dăm interesul pentru ambele părți, atât pentru cumpărători, cât și pentru vânzători, fiindcă responsabilitatea, punctualitatea și atenția sporită față de clienți fac parte din cultura noastră organizațională.

Număr de telefon ✆ 0768560342

Marginea, Suceava