Gratuit Reprezentant Vanzari Distribuitor Regional Visinesti

Personal Administrativ / Secretariat Published date: Septembrie 11, 2023
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Dambovita
  • Oraş: Visinesti

Reprezentant Vanzari Distribuitor Regional

⭕ Candidatul ideal

Firma noastra este in continua dezvoltare,de aceea avem nevoie de tine daca ai urmatoarele calitati:
-caracter,personalitate
-loialitate si stabilitate
-perseverenta,tenacitate
-experienta in vanzari si curajul de a lua decizii in momente de criza

Va rugam si recomandare de la ultimele joburi

Descrierea jobului

Ne dezvoltam pe partea de distributie-de aceea avem nevoie de o persoana cu calitatile de mai sus in vederea acoperirii zonelor-cheie

-capacitatea de a dezvolta traseele existente si a activa clienti noi,

-controlul strict al incasarilor,preferabil cu document de plata,

- propuneri de promotii, elaborarea unui plan de vanzari.

Beneficii

-salariu fix,
- procent important din incasari,cu diferentiere la plata numerar sau in avans,
-5 tipuri de bonusuri lunare,
-auto in stare foarte buna, de serviciu,,
-program flexibil cu conditia de a atinge rezultatele contractuale

MOLDENERG DISTRIBUTION este distribuitor regional de materiale electrice si echipamente, scule electrice si electrocasnice.

Avem in portofoliu solutii de iluminat economice si LED, distribuind o varietate extrem de mare de solutii casnice si industriale de iluminat, echipate cu becuri sau paneluri led la materiale industriale ca stalpi stradali, cabluri de joasa si medie tensiune, tablouri, automatizari si solutii paratraznete.

Am dezvoltat parteneriate solide cu producatori importanti: Philips,Schneider, Comtec, Gelux, Viko , Gewiss, Lohuis si altii .

Va invitam si pe
www.proelectrice.ro

Număr de telefon ✆ 0233341926

Visinesti, Dambovita