Gratuit Agent Servicii Client Filiasi

Call Center / Suport Clienti Published date: Aprilie 3, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Dolj
  • Oraş: Filiasi

Agent Servicii Client

⭕ Principalele responsabilitati:

-Identificarea in mod corect a solicitarilor clientilor, oferirea raspunsurilor corecte si complete
-Utilizarea si actualizarea bazei de date a clientilor cu informatii si cerinte
-Verificarea veridicitatii si corectitudinii informatiilor introduse in CRM, baze
-Contactarea clientilor sau potentialii clienti in vederea bunei desfasurari
-Documentarea in permanenta, referitor la noile produse/servicii oferite de societate.

Cerinte
In viziunea noastra, candidatul ideal este:
- o persoana comunicativa si energica, deschisa si pozitiva.
- are bune abilitati de comunicare, ascultare activa si relationare
- o persoana orientata catre client, dinamica si ambitioasa
- are initiativa, perseverenta si disciplina
- experienta in domeniu constituie un avantaj

Te vom recompensa pentru munca ta prin:

-Salariul peste medie si bonurile de masa le vei primi de fiecare data fara intarziere;
-Bonusuri de fidelizare, bonusuri suplimentare;
-Programe de dezvoltare personala;
-Cheltuieli de transport decontate;
-Un mediu de lucru vesel si dinamic;
-Evenimente interne si in afara societatii cu echipa;
-Zi de nastere libera.

Număr de telefon ✆ 0783272823

Filiasi, Dolj