320.00 € Ofiter Relatii Cu Clientii Vorbitor De Limba Germana (B2+) Chiheru de Jos

Call Center / Suport Clienti Published date: Aprilie 5, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Mures
  • Oraş: Chiheru de Jos

Ofiter Relatii Cu Clientii Vorbitor De Limba Germana (B2+)

⭕ Ofiter relatii cu clientii vorbitor de limba germana (B2+)
Responsabilitati:
Veti fi responsabil de gestionarea comunicarii cu clienti nativi germani.
Produsul care va fi promovat este o solutie simpla hardware-software.
Veti acorda suport tehnic ic, prin e-mail si chat online clientilor, in vederea identificarii si solutionarii problemelor si intrebarilor acestora.
Programul de lucru: Luni-Vineri: 09:00-18:00 (ora Germaniei).
Salariul net: 400 - 600 euro / bonusuri si majorari salariale se vor acorda in functie de performantele obtinute.

Descrierea firmei:
Biroul se afla in centrul Bucurestiului.
Grupul nostru de firme este activ in Romania de peste 10 ani in diverse domenii: servicii si management imobiliar, inchirieri masini, servicii de recrutare a fortei de munca.

Cerinte:
Abilitati excelente de comunicare , scris si vorbit in limba germana – minim nivelul B2 (sau echivalent, diploma nu este necesara).
Avantaj: experienta de lucru intr-o companie multinationala specializata pe servicii clienti in limba germana.
Cunostinte de baza in rezolvarea problemelor hardware-software (se asigura training de catre companie).
Cunoasterea limbii engleze, scris si vorbit.
Abilitati excelente de comunicare si interpersonale.
Abilitati de rezolvare a problemelor si competente analitice.
Auto motivat, orientat spre obiectiv.
Abilitatea de a lucra în medii de înalta presiune.

Va rugam raspundeti in limba germana urmatoarelor intrebari:
Cunoasteti limba germana, minim nivelul B2? (sau echivalent, certificarea nu este obligatorie)
Aveti experienta de lucru in relatiile cu clientii in limba germana? Daca da, cati ani?
Cat de bine va descurcati cu computerul?
Cat de bine cunoasteti limba engleza?
De ce va doriti sa lucrati pe un post in limba germana?

Număr de telefon ✆ 0374585659

Chiheru de Jos, Mures