Gratuit Operator Colectare Creante Probota

Call Center / Suport Clienti Published date: Februarie 17, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Iasi
  • Oraş: Probota

Operator Colectare Creante

⭕ Cerinte:

Studii medii sau superioare;
Bune abilitati de comunicare si negociere;
Cunostinte bune de operare calculator;
Disponibilitate de lucru in ture alternative.

Responsabilitati:

Contacteaza ic clientii companiei, persoane fizice si juridice care au datorii inregistrate in baza de date si colecteaza aceste datorii pe cale amiabila;
Administreaza cu atentie fiecare caz si negociaza conditiile si termenele de plata conform procedurilor de lucru stabilite;
Acorda suport si rezolva obiectiile intalnite, incercand sa gaseasca solutii optime;
Opereza informatiile in baza de date si finalizeaza actiunile cu succes.

Număr de telefon ✆ 0712235586

Probota, Iasi