Gratuit Operator Date- Secretara Liesti

Call Center / Suport Clienti Published date: Februarie 29, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Galati
  • Oraş: Liesti

Operator Date- Secretara

⭕ Candidatul ideal

Daca iti doresti sa faci parte din echipa noastra, vei lucra in biroul nostru din Iasi.
1. Ai o atitudine pozitiva si iti place sa colaborezi cu colegii.
2. Esti deschisa sa inveti si iti doresti enorm sa te dezvolti.
3. Iti pasa de oameni, de munca ta si vrei sa contribui la cresterea tuturor.
4. Cel mai bine te-ar defini expresii precum: “lipici la oameni”, “rezultate calitative”, “viziune mareata” si “pasiune”.
5. Iti place sa organizezi cat mai bine proiectele in care esti implicat(a), pentru ca “organizare” si “focus” sunt epitete pentru tine.
6. Iti este usor sa ai o viziune de ansamblu dar si sa faci zoom-in cand e nevoie. Esti atenta la detalii, dar oamenii spun despre tine ca te misti repede.
7. Iti plac lucrurile bine facute, pana la capat, si vrei sa eviti greselile pe cat posibil.
8. Facultatea nu este obligatorie, dar cei sapte ani de acasa, da.
9. Iti doresti sa ajungi in functia de conducere si vrei sa ne ajuti sa ajungem in top 1 IASI.

Descrierea jobului

- program de lucru LUNI-VINERI 8-17; SAMBATA 8-13 (2 weekend-uri libere, 2 sambete lucrate);
-PRELUAREA INCASARILOR DIN TEREN, asezarea banilor, numararea si introducerea valorilor in sistem; (ATENTIE!!! cea mai mare perioada din timp ne ocupam de procesarea banilor);
- operare PC la un nivel mediu (Microsoft Office, Excel), introducerea de date in sistem, calcule, statistica, completarea de fise tipizate (totul se invata);
- relationarea cu clientii (inregistrarea interventiilor ice, anuntarea echipei tehnice, solutionarea problemei);
- capacitate de concentrare, adaptabilitate, efort sustinut;
- abilitati excelente de comunicare in echipa;
- NU angajam persoane care au studiile in curs (facultate, master, cursuri de calificare, alte activitati de genul) sau care isi doresc un al 2-lea job;

Număr de telefon ✆ 0738609027

Liesti, Galati