Gratuit Angajam Contabil Cluj-Napoca Vedea

Finante / Contabilitate Published date: Martie 13, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Teleorman
  • Oraş: Vedea

Angajam Contabil Cluj-Napoca

⭕ Angajam contabil. Principalele responsabilitati:
- intocmirea actelor contabile si a declaratiilor
- calculul platilor catre stat
- intocmirea si inregistrarea NIR-urilor in softul de contabilitate si gestiune;
- intocmirea registrului de casa;
- intocmire situatie plati si operare extrase bancare;
- reevaluari solduri, furnizori;
- arhivarea si indosarierea documentelor contabile;
- atentie la detalii.

Cunostiine si competente dorite:
- experienta in domeniu minim un an;
- studii medii/superioare in domeniu;
- cunostiinte operare PC(MS Office);
- bune abilitati de organizare, planificare si lucru in echipa;
- punctualitate, responsabilitate

Beneficii : Program luni-vineri , salariu atractiv .

Număr de telefon ✆ 0779447923

Vedea, Teleorman