Gratuit Operator Facturare/secretariat Rauseni

Finante / Contabilitate Published date: Martie 16, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Botosani
  • Oraş: Rauseni

Operator Facturare/secretariat

⭕ Candidatul ideal

Serios, bine organizat, gaseste in permanenta solutii pentru provocarile aparute.
- studii medii;
- bune cunostinte de operare PC;
- cunoasterea limbii engleze constituie un avantaj;

Descrierea jobului
- executa lucrari ce tin de facturare si contabilitate primara;
​- executa lucrari de secretariat / office;
- program de lucru de luni până vineri în tură de zi;

Se ofera pentru inceput:
- salariu negociat la interviu + masa;
- se asigura transport din Ploiesti;

Pentru a fi programat la un interviu aplicati CV-ul la acest anunț sau sunați la numărul de .
CV-urile pot fi trimise și pe adresa de e-mai (la contact pe lgx.ro)

0763156043

Rauseni, Botosani