Gratuit Job Birou Operator PC - Spaniola,portugheza Faurei

IT / Telecomunicatii Published date: Februarie 3, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Neamt
  • Oraş: Faurei

Job Birou Operator PC - Spaniola,portugheza

⭕ Descrierea postului

Firma IT angajam operator PC/moderatori pentru moderarea continului unor situri spaniole.
Angajatul trebuie sa modereze/converseze cu clientii sau sa aduca altii noi folosing toolurile si strategia noastra.

Conditii minime de angajare:

- cunostinte medii/dexteritate de utilizare pc( browsing internet,navigare rapida si eficienta pe multe situri simultan)
- limba spaniola,portugheza scris (mediu-avansat) constituie un avantaj
- daca esti dispusa sa inveti limba spaniola nivel mediu este jobul pentru tine.
- cei care au lucrat ca operatori data entry,call center sau care au avut joburi adiacente sunt compatibili pentru acest job.

Cerinte

- abilitatea de a putea dactilografia cursiv pe tastatura
- abilitatea de a putea naviga rapid si eficient pe internet
- limba spaniola constituie un avantaj

Oferta (bonusuri, beneficii)

- in functie de perseverenta angajatului, bonusurile pot ajunge pana la de 2,3 ori cat salariul.

Va rugam trimiteti-ne un CV pentru a putea procesa mai bine cererile!

Cerem si oferim seriozitate. Daca acceptati sa veniti la un interviu, va rugam sa indepliniti angajamentul!

0785046554

Faurei, Neamt