0.80 lei Techsupport IT Draguseni

IT / Telecomunicatii Published date: Octombrie 14, 2023
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Suceava
  • Oraş: Draguseni

Techsupport IT

⭕ Cautam colegi tineri pentru posturile operator tehnic PC, pentru a asigura buna desfasurare a activitatii de videochat:

Descriere job:
• experienta in domeniul IT Hardware & Software;
• cunostinte retelistica – instalare si configurare;
• cunostinte editare audio/video – reprezinta avantaj;
• cunostinte streaming online;
• foarte bune cunostinte pentru pachetul Microsoft Office;
• cunostinte de limba engleza nivel mediu.

Responsabilitati:
• Configurarea si mentenanta sistemelor desktop; reprezinta un avantaj cunostinte medii de CSS si HTML;
• Setarea si mentenanta echipamentelor audio/video;
• Gestionarea si mentenanta a echipamentului si retelei de calculatoare: calculatoare si laptopuri (curatare, depanare, upgrade)

Oferta job:
• Salariu motivant, bonusuri
• Desfasurarea activitatii intr-o echipa tanara si orientate spre performanta
• Posibilitatea avansarii in cadrul companiei in functie de performante
• Program Full-Time (disponibilitate pe ture de noapte)

Număr de telefon ✆ 0747143465

Draguseni, Suceava