1.60 lei Tehnician Sisteme De Securitate Dorobantu

IT / Telecomunicatii Published date: Februarie 23, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Tulcea
  • Oraş: Dorobantu

Tehnician Sisteme De Securitate

⭕ Candidatul ideal

- Studii tehnice
- Experiență cel puțin 2 ani în derularea de proiecte specifice instalațiilor electrice de curenți slabi;
- Carnet de conducere: cat. B;
- Disponibilitate de lucru în condiții de șantier
- Disponibilitate la deplasări
-Cursul inginer sisteme de securitate, constituie un avantaj.

Descrierea jobului:

- Coordonează și realizează lucrări de montaj instalații electrice, în conformitate cu proiectul existent
- Monitorizează derularea lucrărilor, cu accent pe calitate, încadrarea în termene și în bugetul de manoperă alocat;
- Întocmește documentele de recepție, pe faze de execuție;
- Participă la procesul de achiziție de echipamente și materiale pentru lucrări;
- Coordonează și participă la operațiunile de mentenanță pentru sistemele instalate de firmă.

Beneficii

Salariu Net: 2800-3200 Roni lunar
Bonuri de masa
Laptop,
Asigurare de sanatate

0763317070

Dorobantu, Tulcea