Gratuit Angajez Lucratori Comerciali (Shop&Go) - Grozavesti Si Dorobanti Valeni-Dambovita

Lucratori Comerciali Published date: Noiembrie 24, 2023
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Dambovita
  • Oraş: Valeni-Dambovita

Angajez Lucratori Comerciali (Shop&Go) - Grozavesti Si Dorobanti

⭕ Angajez persoane cu sau fara experienta ca lucratori comerciali in magazine de tip Mega Image Shop&Go, situate in zonele Dorobanti si Grozavesti .

Responsabilitati:

- Receptionarea produselor, inventarierea stocurilor si transmiterea comenzilor;
- Etichetarea si aranjarea produselor la raft;
- Prezentarea si comercializarea produselor;
- Verificarea si inregistrarea termenelor de valabilitate;
- Mentinerea unui mediu de lucru curat si organizat.

Oferta:
- Program de lucru flexibil;
- Salariu atractiv.

Cerinte:
- Cunostinte minime de operare calculator - Word, Excel;
- Persoana organizata si punctuala;
- Disponibilitate de a lucra in ture.

Număr de telefon ✆ 0366960524

Valeni-Dambovita, Dambovita