Gratuit Sales Assistant Rasova

Lucratori Comerciali Published date: Martie 19, 2023
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Constanta
  • Oraş: Rasova

Sales Assistant

⭕ CALITATE. TENDINTE. VERSATILITATE.

Acestea sunt valorile dupa care s-a conturat brand-ul IL PASSO si dupa care isi coordoneaza si dezvolta activitatea de aproape doua decenii.
Istoria brandului a fost scrisa in timp cu ajutorul celor ce au crezut in valorile noastre si care au facut din pasiunea pentru moda si pantofi un stil de viata.

Povestea IL PASSO este povestea unei echipe de profesionisti din care si tu poti face parte!

Cerinte :
•Persoana pozitiva, proactiva, entuziasta si motivate de atingerea si depasirea targetului de vanzari
•Seriozitate, responsabilitate, corectitudine;
•Aspect fizic placut
•Experienta in vanzari, de preferat in fashion retail
Responsabilitati :

•Consilierea si asistarea clientului in alegerea produsului dorit;
•Gestionarea stocului de marfa existent si a comenzilor
•Mentinerea unei bune imagini pe piata a companiei prin respectarea esteticii aspectului propriu si a magazinului;
•Aranjarea magazinului conform regulilor de visual merchandising ale brandului
•Receptionarea si inventarierea marfii, participarea la inventarierea marfii;
•Respectarea prevederilor si reglementarilor interne ale companiei;
Beneficii :

•Training de pregatire pe postul ocupat in raport cu specificul activitatii desfasurate;
•Posibilitati de dezvoltare a unei cariere in domeniu si de promovare in functii superioare pentru cei care demonstreaza abilitati de conducere;
•Pachet salarial motivant.

0798483397

Rasova, Constanta