Gratuit Vanzatoare Insula In Carrefour Felicia Filipestii de Targ

Lucratori Comerciali Published date: Martie 10, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Prahova
  • Oraş: Filipestii de Targ

Vanzatoare Insula In Carrefour Felicia

⭕ Angajam lucrator comercial cu un minim de experienta in comert
Cerinte:
- CV cu foto recent prin mesaj pe
- Studii medii
- Seriozitate pentru o colaborare pe termen lung
- Zambitoare si comunicativa

Responsabilitati:
- Intampinarea clientilor
- Consilierea clientilor in vederea alegerii celei mai bune solutii
- Vanzare catre client a produselor si incasarea banilor
- Lucrul cu casa de marcat
- Ambalare cadouri
- Respectarea programului de lucru si a regulilor companiei
Beneficii:
- Salariu si bonus din vanzari ( se discuta in cadrul interviului)
- Contract de munca
- Program flexibil
- Reduceri si beneficii la achizitionarea de produse ale firmei
- Locatie in centru comercial
- Mediu de lucru placut
- Perioada de training, acomodare
Descrierea companiei
Magazin de decoratiuni interioare ce pune la dispozitia clientilor o gama variata de produse printre care se numara obiecte mici de mobilier, tablouri, obiecte din sticla, portelan, ceramica, accesorii pentru casa, lampi, textile, perne, obiecte de decor, cadouri, suveniruri, flori decorative.

Număr de telefon ✆ 0784062690

Filipestii de Targ, Prahova