Gratuit Vanzator Intr-o Echipa Fantastica Ponor

Lucratori Comerciali Published date: Februarie 24, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Alba
  • Oraş: Ponor

Vanzator Intr-o Echipa Fantastica

⭕ Clinica Veterinara Regatul Animalelor angajeaza consultant in vanzari petshop/medic veterinar, cu experienta in vanzari in petshop
- program de lucru full time, 2 weekenduri pe luna
Cerinte minime pentru aplicanti:
- obligatoriu experienta in facrmacia veterinara/pet shop
- experienta in vanzari constituie avantaj.
- disponibilitate de timp.
- prezentabil/ a
- SERIOZITATE SI ONESTITATE MAXIMA!
Candidatul ideal trebuie sa indeplineasca urmatoarele conditii:
- dornic sa invete
- sa isi doreasca sa lucreze in echipa
- sa fie o persoana care iubeste si respecta animalele;
- sa aiba bune abilitati de comunicare.
- comunicare verbala de baza in limba engleza
- rabdare si intelegere pentru animale
Responsabilitatile postului:
- vanzare produse veterinare si accesorii
- comandare produse
- responsabil gestiune
Beneficii:
- pachet salarial atractiv: salariu fix si comision
- produse veterinare/ petshop la preturi preferentiale.
Asteptam pentru programarea interviului

Număr de telefon ✆ 0270399901

Ponor, Alba