Gratuit Operatoare - Ambalatore Colete Daia

Lucratori Productie / Depozit / Logistica Published date: Martie 29, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Giurgiu
  • Oraş: Daia

Operatoare - Ambalatore Colete

⭕ Descrierea firmei:
- magazin online care se ocupa cu comercializarea produselor de cosmetica, manichiura, make-up, etc

Cerinte:
- Nivel limba romana: scris / vorbit excelent
- Bune abilitati de comunicare si relationare
- Abilitati de lucru in echipa
- persoana ordonata, atenta la detalii, cu simt organizatoric.

Responsabilitati:
- preia şi procesează comenzile lansate de clienţi prin intermediul site-ului, e-mail sau ;
- asistă clienţii în plasarea comenzilor, furnizează informaţii privind caracteristicile produselor;
- sugerează produse adecvate cererii, oferind alternative pentru produsele care nu sunt în stoc;
- pregateste coletele pentru livrare, facturare, incarcarea produselor pe site-uri.
- Solutioneaza , in cel mai scurt timp , solicitarile venite din partea clientilor;
- Efectueaza apeluri ice;
- Introduce/modifica informatii referitoare la comenzile clientilor;
- ambalarea in mod corespunzator a coletelor
- aranjarea produselor pe rafturi

Beneficii:
- contract de munca pe perioada nedeterminata
- loc de munca stabil, mediu de lucru linistit,
- oportunitatea de a invata lucruri noi,
- decontare transport
- bonusuri in functie de performanta si vanzari.

Program de lucru: Luni - Vineri 09:00 - 17:30
Punct de lucru: Scheia , se asigura transport
Persoanele interesate sunt rugate sa trimita CV prin Mesaj privat aici .
Pentru mai multe detalii la .

Număr de telefon ✆ 0786045889

Daia, Giurgiu