Gratuit Stivuitorist Izvoarele

Lucratori Productie / Depozit / Logistica Published date: Decembrie 21, 2023
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Giurgiu
  • Oraş: Izvoarele

Stivuitorist

⭕ Firma de distributie angajam stivuitorist.

Principalele responsabilitati:

Realizeaza activitatile de incarcare/descarcare, manipulare si depozitare a marfurilor si ambalajelor in conditii bune
Comunica in timp real catre Supervizorul de schimb toate situatiile neconforme cu procedurile si instructiunile de lucru
Asigura in permanenta buna functionare a echipamentelor
Respecta prevederile legislatiei din domeniul securitatii si sanatatii in munca si masurile de aplicare ale acestora

Cerinte:

Studii medii tehnice
Experienta de lucru pe stivuitor constituie un avantaj
Atestat ISCIR vizat la zi
Indemanare si spirit practic
Acuitate vizuala si auditiva conform legii
Abilitati numerice
Persoana disciplinata
Spirit de echipa.

Se ofera pachet salarial atractiv.

Persoanele interesate sunt rugate sa lase un C.V.

Număr de telefon ✆ 0370385549

Izvoarele, Giurgiu