Gratuit Angajam Asistent Administrativ Stefanestii De Jos - Cu Transport Manastirea Homorului

Personal Administrativ / Secretariat Published date: Iunie 22, 2023
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Suceava
  • Oraş: Manastirea Homorului

Angajam Asistent Administrativ Stefanestii De Jos - Cu Transport

⭕ Cerinte:
•Sap – minimum 1 an experienta cu un sistem ERP;
•EXCEL – de preferat mediu;
•Engleza – mediu/avansat si scris si vorbit;
•Atentie la detalii.

Responsabilitati:
•Coopereaza si ajuta colegii, din departamentul de achizitii,
logistica, contabilitate;
•Intocmire borderouri – instrumente de plata;
•Ajuta la efectuarea platilor pentru furnizori;
•Ajuta la o buna comunicare intre departamente.

Persoanele interesate sunt rugate sa lase un numar de la acest anunt pentru a fi contactate.

Număr de telefon ✆ 0274579960

Manastirea Homorului, Suceava