Gratuit Napoca Imobiliare Recruteaza Secretara Raciu

Personal Administrativ / Secretariat Published date: Aprilie 1, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Mures
  • Oraş: Raciu

Napoca Imobiliare Recruteaza Secretara

⭕ DESCRIERE
Ne aflam pe piata imobiliara din anul 2011, timp în care, prin munca si seriozitate, am reusit sa ne pozitionam în topul agentiilor imobiliare din Cluj-Napoca si sa ne castigam notorietatea. Ne caracterizeaza promtitudinea, respectul si profesionalismul, motiv pentru care reusim sa onoram chiar si cerintele celor mai exigenti actori ai vietii economice.
Daca consideri ca faci parte din categoria persoanelor care se adapteaza usor la locul de munca, dornica de a invata rapid, muncitoare si cu mult bun simt, atunci locul tau este in echipa noastra

DESCRIEREA POSTULUI
- Organizarea tuturor materialelor necesare desfasurarii optime a activitatii in cadrul sediului;
- Preluarea si distribuirea apelurilor ice;
- Primeste si distribuie corespondenta;
- Indosariaza si arhiveaza documentele;
- Administrarea contractelor;
- Traduceri cereri/oferte si prezentari pe site-ul companiei;
- Promovarea ofertelor agentiei pe diverse portaluri imobiliare;
- Identificarea noilor portaluri pentru promovarea ofertelor;
- Asigurarea protocolului pentru deservirea clientilor;

CERINTE
- Tinuta business;
- Prezenta placuta;
- Capacitate de organizare, planificare si de respectare a termenelor limita;
- Persoana cu atitudine pozitiva si cu zambetul pe buze;
- Persoana independenta, ambitioasa, determinata, perseverenta, muncitoare;
- Cunoasterea unei limbi straine;
- Persoana comunicativa;
- Persoana dinamica, inteligenta, ambitioasa;
- Abilitati excelente de comunicare si relationare;
- Cunostinte de contabilitate primara;
- Cunostinte solide de PC ( Word, Excel, Powerpoint, Outlook, internet);
- Experienta pe o pozitie similara reprezinta un avantaj;
- Seriozitate si respect;

OFERTA
- Traininguri de specialitate periodice;
- Desfasurarea activitatii intr-un spatiu modern;
- Instrumente de lucru necesare: birou, calculator, modele tipizate de documente;
- Colectiv tanar si deschis la idei productive;
- Posibilitatea promovarii in cadrul companiei;
- Salarizare motivanta (se discuta la interviu);

0709060532

Raciu, Mures