Gratuit Asistent Manager Cu Studii Superioare Sau Student Oinacu

Personal Administrativ / Secretariat Published date: Martie 23, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Giurgiu
  • Oraş: Oinacu

Asistent Manager Cu Studii Superioare Sau Student

⭕ Asistent manager
Responsabilitati
- preluarea si distribuirea apelurilor ice;
- preluarea corecta si completa a mesajelor/ solicitarilor clientilor
- organizarea activitatii zilnice, programarea intalnirilor, etc.
- preluarea, gestionarea si inregistrarea corespondentei (fax, posta /curier, e-mail) si a
documentelor interne sau externe;
- redactarea diferitelor documente specifice activitatii
- mentinerea relatiei cu clientii/ colaboratorii si furnizorii firmei;
- asigurarea protocolului in cadrul intalnirilor;
- asigurarea confidentialitatii si integritatii informatiilor in concordanta cu politica firmei;
Cerinte
- cunostinte bune de operare PC (Word, Excel, e-mail, etc.);
- cunostinte de baza in Photoshop (constituie un avantaj)
- excelente abilitati de comunicare si relationare;
- exprimare corecta si fluenta in limba romana
- limba engleza nivel mediu-avansat (scris si vorbit)
- studii superioare finalizate sau student (facultate in curs)
- rezistenta la stres, disponibilitate pentru program prelungit;
- atitudine pozitiva si proactiva;
- spirit de echipa;
- experienta intr-un post similar constituie un avantaj;varsta maxima 30 ani
Salariu de bază,bonuri de masă, asigurare medicală privată, prime periodice.
Asteptam cv-uri-le Dvs pe site pana la 31/01/2015.
Doar persoanele care vor trimite cv vor fi contactate.

0726559423

Oinacu, Giurgiu