Gratuit Responsabil Magazin Damuc

Personal Administrativ / Secretariat Published date: Februarie 28, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Neamt
  • Oraş: Damuc

Responsabil Magazin

⭕ Candidatul ideal

Studii: minim liceul ( diploma de bacalaureat)
Cunostinte de profil, de gestionare a bunurilor si valorilor
Cunostinte operare PC, baze de date si programe de gestiune
Cunostinte de management , mercantizarea produselor si tehnici de vanzare
Experienta in coordonarea activitatii unui magazin
fara antecedente penale
Persoana dinamica, motivata, responsabila
caracter sociabil
Abilitati de comunicare
Flexibilitate si capacitate de a rezolva problemele

Descrierea jobului

Organizeaza, coordoneaza şi controleaza activitatea magazinului si a personalului din magazin in mod eficient
Cunoaste si propune clientilor produsele si serviciile oferite de catre companie.
Vinde produsele si serviciile companiei, realizand volumul de vanzari stabilit pentru magazinul in care lucreaza.
Participa la inventarierea periodica si anuala a produselor din magazin, conform legislatiei in vigoare si a procedurilor interne stabilite.
Verifica periodic stocurile de marfa existente în magazin şi rulajul zilnic de marfa.
Depune numerarul in banca pe baza imputernicirilor eliberate de companie si in conformitate cu procedurile interne stabilite.
Intocmeste /verifica toate documentele contabile: avize de insotire a marfurilor, facturi, fise de receptii, rapoarte de vanzari, monetare, registrul de casa si alte documente specifice vanzarii.
Menţine legatura cu clienţii existenţi pentru fidelizarea acestora; stabileste o relatie de incredere cu clientii, furnizeaza clienţilor informaţii corecte şi pertinente cu privire la produsele comercializate în magazin şi promoţiile organizate cu diverse ocazii.
Este responsabil de calitatea servirii clientilor in magazin; gestioneaza plangerile clientilor spre rezolvarea acestora.
Evalueaza, cu supervizarea administratiei generale si in colaborare cu departamentul de resurse umane, performanta profesionala a angajatilor din subordine, conform procedurillor stabilite in cadrul companiei .
Oferim:
pachet salarial atractiv, bonuri de masa
contract perioada nedeterminata
posibilitate de dezvoltare profesionala si promovare

Descrierea companiei

Detinem 6 supermarketuri si un depozit in Oradea, un supermarket si un depozit in Beius, jud. Bihor, orientate catre desfacerea cu amanuntul sau en-gros a produselor alimentare si de consum casnic. Suntem partenerul de incredere al clientilor nostri bazandu-ne intreaga activitate pe concepte precum: calitate, diversitate, prospetime, promotii, preturi bune! Trei G - Supermarketul familiei mele!

Număr de telefon ✆ 0775641953

Damuc, Neamt