Gratuit Angajam Proiectant Sisteme De Securitate Si Tehnician Sisteme Detectie Giarmata

IT / Telecomunicatii Published date: Martie 25, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Timis
  • Oraş: Giarmata

Angajam Proiectant Sisteme De Securitate Si Tehnician Sisteme Detectie

⭕ Angajam Proiectant Sisteme de Securitate si Tehnician pentru sisteme de detectie,supraveghere video,control acces.
RESPONSABILITATI pentru Proiectant Sisteme de Securitate:
Intocmeste proiecte de instalatii de curenti slabi in toate fazele de proiectare cu ajutorul coordonatorului.
Verifica impreuna cu Seful de Departament integrabilitatea in practica a proiectelor.
Vizitarea amplasamentului pentru elaborarea antemasuratorilor.
CERINTE pentru Proiectant:
Absolvent de studii superioare(de preferinta in domeniul electric);
Cunostinte :Autocad,Microsoft Office,Windows;
Curs: inginer/proiectant de sisteme de securitate;(prezinta avantaj)
Limba engleza : nivel mediu;
Permis de conducere ,categoria B;
Prezenta de spirit ,abilitati de comunicare.
Cerinte pentru Tehnician:
-cunostinte tehnice in domeniul retelelor electrice(curenti slabi si sisteme de securitate: detectie incendiu,supraveghere video,control acces);
-permis categoria B;
Beneficii:
Pachet salarial atractiv;
Bonuri de masa;
Posibilitate de avansare.

Număr de telefon ✆ 0212104154

Giarmata, Timis