Gratuit IT Hardware Tehnician In Timisoara Serbanesti

IT / Telecomunicatii Published date: Martie 19, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Vrancea
  • Oraş: Serbanesti

IT Hardware Tehnician In Timisoara

⭕ Companie din domeniul IT angajeaza tehnician pentru service calculatoare.

Responsabilitati:
- diagnosticarea si remedierea problemelor software si hardware ale calculatoarelor
- diagnosticare si remediere probleme retele de date
- backup date
- instalare sistem de operare si software
- asistenta tehnica la distanta
- diagnosticare si remediere probleme imprimante si copiatoare

Cerinte:
- experienta cu sistemul de operare Windows Xp/Vista/7/8/10
- cunostiinte hardware PC si imprimante
- cunostiinte tehnice in domeniul retelelor de date
- permis de conducere cat. B
- seriozitate, punctualitate

Se oferă:
- salariu negociabil in functie de experienta si de performante
- colectiv tanar
- mediu de lucru placut
- perfectionare ulterioara in domeniu

Pentru detalii tel: 072475898
CV-urile se vor depune la adresa: jobs(at)computer-line.ro

0776523490

Serbanesti, Vrancea