Gratuit Layout Designer. CAutam Grafician Pentru Realizarea Interfete Grafice Partestii de Jos

IT / Telecomunicatii Published date: Martie 24, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Suceava
  • Oraş: Partestii de Jos

Layout Designer. CAutam Grafician Pentru Realizarea Interfete Grafice

⭕ Candidatul ideal are Photoshop-ul ca prieten de minim o luna, stie sa urmeze cerinte intr-un mod creativ si este pasionat de grafica si design. Experienta si posesia unei tablete grafice este un avantaj (in primul rand iti va face tie munca mai usoara), la fel cum e si experienta in programe de modelare si randare 3D (max, maya, blender). Cautam un grafician care nu vine sa umple programul remote flexibil, ci pentru a isi imbunatati constant abilitatile si pentru a avea zilnic satisfactia ca munca lui e apreciata.
Nu cerem experienta acest job este o colaborare reemote. Suntem de parere ca totul se poate invata si dorim sa oferim sanse tuturor. Nu exista un numar de locuri si nu conteaza orasul din care esti.
Descrierea jobului
Postul de ilustrator consta in conceperea graficii pentru jocuri, 3D, weeb.
Responsabilitatea ta este sa creezi interfata, decoruri, ecranul de titlu, obiecte si personaje, lucrand cu colegii programatori pentru a uni grafica si codul.
Beneficiile tale sunt urmatoarele:
- libertate mare de a-ti impune propria viziune asupra muncii tale
- program lejer, deadline-uri flexibile si usor de atins
- venit pe proiecte, cu performanta + bonusuri
Cerinte
Cunostinte minime Adobe Photoshop, Ilustrator, Flash, 3D, HTML, CSS (ultimele 3 constituie avantaj)
(poti obtine experiienta in domeniile si soft-urile mentionate mai sus si poti obtine proiecte freelancing separate de acest job, precum poti sa te pregatesti prin training pentru acest job si joburi similare, cu partenerii nostri:/(*-{inflexion media .com /pluralvision}-/).
Descrierea companiei
MediaGrupInf se ocupa cu dezvoltarea graficii si a proiectelor 3D precum si IT.

Număr de telefon ✆ 0363822464

Partestii de Jos, Suceava