1.60 lei Tehnician Service Imprimante Si Copiatoare Agapia

IT / Telecomunicatii Published date: Ianuarie 6, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Neamt
  • Oraş: Agapia

Tehnician Service Imprimante Si Copiatoare

⭕ CERINTE:

- Cunostinte bune in domeniul imprimantelor si copiatoarelor, incluzand depanare, intretinere, configurare

- Minim 1 an experienta

- Seriozitate, abilitati de comunicare cu clientii

- Permisul auto categoria B reprezinta un avantaj

RESPONSABILITATI:

- Asigura suport clientilor in ceea ce priveste imprimantele si copiatoarele din dotare

- Ofera mentenanta si service pentru imprimante si copiatoare

- Efectueaza deplasari la sediile clientilor pentru a identifica si/sau solutiona probleme legate de imprimante si copiatoare;

OFERIM:

- Salariu peste media pietei

- Loc de munca stabil

- Posibilitatea de a lucra intr-un mediu de profesionisti si de imbunatatire a cunostintelor la locul de munca

- Conditii de munca decente, intr-o echipa cu experienta in domeniu

- Bonusuri salariale in functie de performanta si de vechimea in cadrul firmei.

0795278288

Agapia, Neamt