Gratuit Tehnician Sisteme De Securitate Castelu

IT / Telecomunicatii Published date: Martie 23, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Constanta
  • Oraş: Castelu

Tehnician Sisteme De Securitate

⭕ TEHNICIAN SISTEME DE SECURITATE
Criterii de selecție: Peste 1 an experiență în muncă

Candidatul ideal
Cerintele postului:
* Studii profil tehnic
* Experienta in instalarea si intretinerea sistemelor de detectie efractie, video, control acces, interfonie si videointerfonie – minim 1 an.
* Atestat ARTS tehnician sisteme de securitate
* Eligibilitate pentru avizare IPJ (cazier judiciar fără antecedente);
* Permis conducere categoria B
* Limba engleza de specialitate - nivel mediu;
+ Fire dinamica cu atitudine pozitiva fata de munca.
+ Orientat pe calitate, atent la detalii, fiind totodata organizat in munca
+ Dorinta permanenta de perfectionare, automotivare, spirit de initiativa;

Descrierea postului
- Instalare si punere in functiune a sistemelor de securitate si control acces.
- Mentenanta si service sisteme antiefractie, CCTV, control acces, interfonie.
- Acordare de suport tehnic si instruire personal desemnat de catre beneficiar
- Intocmire de proceduri si rapoarte de service
- Asimilare de cunostinte privind ultimele tehnologii din domeniu si aplicarea acestor cunostinte in activitatea curenta
- Propune solutii si stabileste necesar de piese si materiale pentru rezolvarea sesizarilor clientilor

Compania Universal Equipments SRL este specializata in furnizarea de solutii complete IT catre companii: service si intretinere echipamente, retelistica, sisteme de supraveghere video, sisteme antiefractie, videointerfonie, solutii control acces, automatizari, cablare structurata.

Număr de telefon ✆ 0752453773

Castelu, Constanta