0.80 lei Tehnician Teren Telecomunicatii; Jud. Cluj Pogoanele

IT / Telecomunicatii Published date: Ianuarie 3, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Buzau
  • Oraş: Pogoanele

Tehnician Teren Telecomunicatii; Jud. Cluj

⭕ Descrierea companiei

Fondata in 2005, Bizar Telecom este o companie nationala, specializata in domeniul telecomunicatiilor, oferind servicii de internet, televiziune si ie de cea mai inalta calitate.

Locatie post: Jud. Cluj.

Descrierea jobului

Responsabilitati:

-instalari clienti noi, dezvoltare retea, mentananta retea etc.

-configurare echipamente acces internet (router sau PC).

-utilizarea aparaturii tehnice din dotare.

Candidatul ideal

Cerinte:

-permis auto cat. B.

-cunostinte de operare pe calculator.

-abilitati dezvoltate de comunicare si solutionare a problemelor.

-orientare catre clienti.

Salariu oferit: 350-500 Eur.

Persoanele interesate sunt rugate sa trimita CV- ul pe ,

*Doar candidatii eligibili vor fi contactati in vederea stabilirii unei discutii.

0376746047

Pogoanele, Buzau