Gratuit Secretară/Recepționistă Lehliu-Gara

Personal Administrativ / Secretariat Published date: Decembrie 9, 2023
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Calarasi
  • Oraş: Lehliu-Gara

Secretară/Recepționistă

⭕ Căutăm o persoană tânără, dinamică, isteață dar și cu experiență.

Candidatul ideal:

- Absolventă de Liceu, studentă sau absolventă de facultate
- Persoană zâmbitoare, responsabilă, ordonată;
- Spirit de echipă, corectitudine, punctualitate;
- Abilitati de comunicare;
- Capacitate si disponibilitate de a învăța în permanență;
- Limba engleza - nivel mediu - scris, citit, conversatie;
- Cunoștinte Word, Excel.

Experiența de 6 luni într-un post similar este importantă.

Responsabilitati principale

•Primește vizitatorii în office
•Se ocupă de agenda directorului si urmareste realizarea sarcinilor trasate de el;
•Primeste si transmite apelurile ice, asigura transmiterea catre serviciile in cauza / copierea documentelor;
•Asigură protocolul pentru întîlniri și oaspeți;
•Asigura organizarea eficienta a activitatii biroului: gestioneaza problemele de pe ordinea de zi, rezervarea salilor de reuniune, etc;
•Planifica si administreaza necesarul de materiale consumabile pentru birou / rechizite, asigurand distribuirea catre personalul entitatii;
- alte activități necesare pentru bunul mers al lucrurilor în office.

Beneficii

- Salariu motivant
- mediu plăcut de lucru
- posibilități de dezvoltare

Hai cu Noi!

Număr de telefon ✆ 0716305463

Lehliu-Gara, Calarasi