Gratuit Angajăm Manager La Tipografie Valea Argovei

Personal Administrativ / Secretariat Published date: Ianuarie 3, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Calarasi
  • Oraş: Valea Argovei

Angajăm Manager La Tipografie

⭕ DESCRIEREA POSTULUI
- conducerea și coordonarea întregii activități
- analizează cererile și comenzile primite pentru lucrări - calculează prețurile de vânzare cu programul de calcul
- trimite ofertare către client - verificarea documentelor pentru tipărire, înainte de a fi trimise în producție
- ținerea unei legături strânsa cu clienții și colegii de la producție pentru respectarea termenelor stabilite și a calității lucrărilor

CANDIDATUL IDEAL - spirit puternic de echipă, spirit competitiv care să ajute la dezvoltarea companiei - abilitați bune de comunicare
- corectitudine, seriozitate, atitudine principială în relațiile cu oamenii
- cunoștințe bune de operare MS Office (Word, Excel, navigare internet, etc)
- capacitate de organizare a timpului, sarcinilor și locului de muncă
- capacitatea de a se concentra pe realizarea mai multor sarcini în același timp și de a respecta termene limită
- cunoștințe elementare de grafică, daca nu exista, disponibilitate pentru dobândire. - experiența pe post similar constituie avantaj

0731113611

Valea Argovei, Calarasi