Gratuit Angajam Personal - Office Dragalina

Personal Administrativ / Secretariat Published date: Noiembrie 23, 2023
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Calarasi
  • Oraş: Dragalina

Angajam Personal - Office

⭕ Candidatul ideal

- Cunoaste si vorbeste limba engleza la nivel mediu spre avansat;
- Persoana sociabila, optimista cu simt al responsabilitatii;
- Capacitate excelenta de comunicare si relationare;
- Persoana deschisa, entuziasta, serioasa;
- Punctualitate si abilitatea de a face mai multe activitati in acelasi timp;
- Spirit de echipa;
- Mod de gândire orientat spre client;
- Atitudine pozitiva;
- Cunostinte bune de operare PC;

Descrierea jobului

- Va tine legatura cu clientii, trimitere de email-uri;
- Cunostinte de operare pe calculator (navigare pe internet si multitasking)
- Introducere informatii, descrieri, verificari informatii despre clienti in softul administrat de companie;

Beneficii:
- Venit competitiv pe care o vom discuta la interviu;
- Bonusuri si comisioane in functie de performanta individuala;
- Training ;
- Program de lucru flexibil ;
- Mediu de lucru dinamic ;
- Oportunitati de dezvoltare personala si profesionala;

Persoanele interesate de evolutie profesionala, de munca intr-o companie solida financiar, aflata in plin proces de dezvoltare, sunt invitate sa trimita CV-urile in vederea evaluarii unei potentiale colaborari

0762659935

Dragalina, Calarasi