2.40 lei Asistenta Manager Part/full Time Macin

Personal Administrativ / Secretariat Published date: Noiembrie 8, 2023
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Tulcea
  • Oraş: Macin

Asistenta Manager Part/full Time

⭕ Rasig Imobiliare, sociatate cu experiența foarte mare in investiții, intermedieri si administrări imobiliare, angajează:
Asistenta manager high class, cu atribuții administrative.

Programul de lucru:
-programul este destul de flexibil, postul este ideal pentru o studenta.

Domeniul:
- investitii, dezvoltari, intermedieri, administrari imobiliare.

Descrierea postului:
-activitati de secretariat, administrativ, contabilitate primara, protocol.

Localitatea:
Bucuresti,
Nivel de experienta:
- cu/fara experiența.

Aptitudini candidata:
- tânara prezentabila, high class, supla, inteligenta, sociabila, disponibila deplasari, cunoștințe PC, limba romana, limba engleza, carnet șofer categoria B sau posibilitatea obținerii cat mai rapid.

Beneficii:
- salariu fix 3000 lei, bonusuri de performanța, carte de munca, cazare(unde este cazul), posibilitate masina.

Rog cv si câteva poze relevante, contează mult si aspectul fizic.

Detalii despre Rasig Imobiliare si adresa la care au loc interviurile le gasiti pe : www.rasig.ro

Număr de telefon ✆ 0799096738

Macin, Tulcea