Gratuit Assistant Manager Stefan Voda

Personal Administrativ / Secretariat Published date: Ianuarie 31, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Calarasi
  • Oraş: Stefan Voda

Assistant Manager

⭕ •Pozitie permanenta, full-time
•40 de ore pe saptamana
•Salar net 1800 RON,
•Tichete de masa
•Transport asigurat
•Bonusuri de performanta
Cautam asitent manager, pentru compania noastra internationala specializata in productia de mobilier tapitat de inalta calitate.

Responsabilitati:
•Receptie: , e-mail, face-to-face
•Logistica interna si externa
•Indeplinirea obiectivelor la timp
•Inregistrare facturi si plati catre furnizori
•Resurse umane
Cerinte:

•Limba engleza avansat/fluent
•Experiente relevanta
•Cunostinte solide operare PC, pachet Microsoft Office
•Persoana multi task, organizare si prioritizare activitati zilnice
•Atentie distributiva si la detalii (detaliile sunt cele care fac intotdeauna diferenta)
•Persoana pozitiva, dinamica, organizata, cu simt crescut al responsabilitatii
•Abilitati excelente de comunicare, limbaj adecvat/educat
•Permis de conducere cat. B
Studiile superioare sau experienta in domeniu, constituie un avantaj

Număr de telefon ✆ 0379708647

Stefan Voda, Calarasi