Gratuit Secretara Harsesti

Personal Administrativ / Secretariat Published date: Februarie 14, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Arges
  • Oraş: Harsesti

Secretara

⭕ Pim Copy angajeaza Secretara
Postul presupune activitati de birou, ofertare ica, email si social media ( Facebook, Instagram, Newsletter si Blog)
Responsabilitati
- Operare Calculator
- Atributii generale de front office , ( primire / servire clienti / prezentare pachete produse promovate )
- Efectuare Copii tip Xerox
- Tehnoredactare
- Scanare
- Trimitere Email / contactare ica
- Activități de secretariat
- Activități de marketing
- Responsabilități de administrare profil social media
- Flux documente contabile
- Comunicarea permanenta cu clientii
- Planificare evenimente etc.
Cerinte
- Absolvent de studii medii / superioare
- Orientat spre calitate si detalii;
- Orientare catre client, preocupare pentru satisfacerea nevoilor acestora;
- Persoana activa, cu initiativa, creativa, rezistenta la lucru in conditii de stres, capabila sa respecte termenele de finalizare a unui proiect, persoana dinamica, capacitate de organizare si planificare, abilitati de comunicare si negociere, cunostinte elementare de utilizare calculator si Excel /Word.

Beneficii
- Program flexibil
- Salariu atractiv
- Acces la ultimele tehnologii si echipamente IT
- Bonusuri in functie de rezultate

CV-urile se pot trimite pe adresa de email sau la sediul firmei din Blv Mihail Kogalniceanu, Sector 5, Bucuresti.
Tel. 758

0776442808

Harsesti, Arges