Gratuit Secretara/Asistent Manager Bretea Romana

Personal Administrativ / Secretariat Published date: Februarie 14, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Hunedoara
  • Oraş: Bretea Romana

Secretara/Asistent Manager

⭕ Societatea Mansel Group SRL angajeaza pentru postul de Secretara/Asistent Manager.

Cerinte:
- experienta în utilizarea calculatorului: programele Microsoft Office (Word, Excel ) si a Internetului;
- abilitati de comunicare si de abordare interpersonala;
- flexibilitate, sociabilitate;
- rigurozitate in respectarea cu acuratete a termenelor limita si a sarcinilor;
- persoana organizata, dinamica, deschisa, capabila sa-si indeplineasca responsabilitatile la timp.

Responsabilitati:
- preluarea si redirectionarea apelurilor ice;
- primirea, transmiterea si gestionarea corespondentei;
- transmiterea si receptionarea de faxuri si email-uri;
- inregistrarea tuturor documentelor intrate/ iesite in/ din firma si asigurarea fluxului intern al acestora;
- elaborarea si redactarea documentelor si situatiilor cerute de management;
- mentine legatura cu furnizorii de consumabile;
- asigura suport celorlalte departamente.

Beneficii:
- salariu;
- contract de munca;
- si laptop.

Așteptăm cu interes CV-urile dumneavoastră!

Număr de telefon ✆ 0795144657

Bretea Romana, Hunedoara