Gratuit Agent Back-office Sincraiu de Mures

Call Center / Suport Clienti Published date: Aprilie 24, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Mures
  • Oraş: Sincraiu de Mures

Agent Back-office

⭕ Smartree Romania recruteaza Agenti back-office, pentru unul dintre clientii sai, o companie multinationala din domeniul telecom.

Responsabilitati:

- Ofera informatii de inalta calitate clientilor cu care interactioneaza;
- Contribuie activ in vederea indeplinirii obiectivelor compartimentului respectand standardele de calitate;
- Preia, inregistraza si solutioneaza conform termenelor si conditiilor stabilite in procedurile de lucru sesizarile/reclamatiile transmise de catre clienti prin posta electronica.

Cerinte:

- Studii medii (studiile superioare constituie un avantaj);
- Bune cunostinte de operare PC-pachetul MS Office;
- Abilitati de comunicare;
- Persoana organizata, comunicativa, cu spirit de initiativa;
- Capacitate de analiza, sinteza si oferirea de solutii optime.

Pachet salarial:

- Pachetul salarial include: training platit, parte fixa motivanta, bonuri de masa si sistem de bonusare, in functie de obiectivele de performanta.

Număr de telefon ✆ 0731367521

Sincraiu de Mures, Mures